Tarımda Kalite ve Güvenin Adı
Kimyasal Üretim Tarım Hayvancılık Sanayi Tic.Ltd.Şti.
Ürün Grupları
Çalıştığımız Firmalar
Sunagro’ya Hoş Geldiniz...
Sunagro 1994 yılında tarım sektörüne zirai ilaç bayiliğiyle başlayan ziraat mühendisi Tufan Turgut tarafından bitki besleme alanında üreticiyle en iyi tarımsal danışmanlık ve kaliteli pazarlama hizmeti sunmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.

Sunagro sıvı gübrelerden, suda eriyen gübreler, yaprak gübreleri, iz element içerikli ve kontrollü salınım gübrelerine kadar pek çok ürün çeşidiyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bu amaçla, 25 yıl aşkın süredir tarım ve bahçecilik alanında gübre üretiminin öncüsü olmuş, Avrupa genelinde yaygın kullanıma sahip HORTİFEEDS markasının 2010'dan beri Türkiye genelinde ithalatını yapmaktadır.

Birebir üreticinin ve mahsulün ihtiyacına göre alınan siparişler hammadde tedariğiyle gerekli ruhsat ve izin belgeleriyle İngiltere'de üretilip, Sunagro tarafından ithal edilerek, Türkiye'ye dağılmaktadır. Ayrıca firma yerli bitki besleme grubu ürünlerini yurtiçinde gerekli izin ve belgeleri olan firmalara fason olarak ürettirip pazarlamasını yapmaktadır.

Genel merkezi İngiltere'de Rothamsted Araştırma Merkezi bölgesinde Plant İmpact firmasının ürünleri bünyemizde bulunmaktadır.

Yerel bir işletme olarak sektöre adım atan Sunagro, gün geçtikçe tarımsal tekniği ve genişleyen hizmet yelpazesiyle müşterilerine daha profesyonel çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Sunagro Kimyasal Yönetim