Tarımda Kalite ve Güvenin Adı
Kimyasal Üretim Tarım Hayvancılık Sanayi Tic.Ltd.Şti.
Ürün Grupları
Çalıştığımız Firmalar
Hortifeeds Hakkında
Hortifeeds, 25 yılı aşkın bir süredir, tarım ve bahçecilik alanında gübre üretiminin öncüsü olmuş ve ürünleri Avrupa genelinde profesyonel yetiştiriciler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şimdi Hortifeeds Sunagro ortaklığı ile özellikle Türkiye pazarı için çok sayıda ve farklı çeşitte yüksek kalitede gübreler geliştirmiştir. Hortifeeds yetiştiriciler için en yüksek kalitede ürünler sağlamaya odaklanmıştır. Bu ürünler, bitkilerin daha sağlıklı ve hızlı büyümesine teşvik ederek mahsül veriminde artışı sağlayacaktır.

Tüm gübreler Hortifeeds bünyesinde modern bir fabrikada üretilmektedir ve İngiltere’nin önemli tarım bölgesinde yer almaktadır. Ürünler Hortifeeds kadrosunda çalışan bilimsel tarım uzmanları ve teknik uzmanlar tarafından geliştirilmekte; yetiştiricilere ulaştığı andan itibaren maksimum yarar sağlamaları için de taze ve yüksek kalitede hammadde kullanılarak üretilmektedir.

Hortifeeds, ISO 9001:2008 standartları sertifikasına sahiptir. Tüm ürünler, yetiştiricilerin tamamıyla memnuniyetini sağlamak için sıkı kalite kontrol standartlarına tabi tutulmuştur. Bu gübreler Türkiye tarım ve bahçecilik standartlarına uygun olarak formüle edilmiştir. Suda çözünen gübreler, sıvı gübreler, yaprak gübreleri, hidrofonik sistemler için gübreler ve tüm iz elementler bu çeşitleri kapsamaktadır.