Tarımda Kalite ve Güvenin Adı
Kimyasal Üretim Tarım Hayvancılık Sanayi Tic.Ltd.Şti.
Ürün Grupları
Çalıştığımız Firmalar
Yasal Prosedür
1 ) Bu sitedeki tüm içerik; her türlü ses, metin, görüntü, logo, resim, şekil, çizim, animasyon, klip, müzik ve video kayıtları, yazılım, program kodları ve bunlarla kısıtlı olmamak üzere her türlü bilgi ve belge, ticari marka ve bunlara bağlı her türlü fikri mülkiyet ve başlıca haklar Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San.ve Tic. Ltd. Şti ’ne aittir. Yukarıda sayılan veya sayılanlarla kısıtlı olmamak üzere site kapsamındaki her türlü unsurun Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti ’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası kopya edilmesi, kiralanması, ödünç verilmesi, değişiklik yapılması, depolanması, bir başka bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtılması, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda belirtilen fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır.

Ancak; bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak kaydıyla kullanıcılar kendi özel bilgisayarlarına kar amacı ve ticari amacı olmaksızın sadece kişisel gerekçelerle sistemden bilgi indirebilirler.

2 ) Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti sitesindeki bağlantılar sizi Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti ağının dışına götürebilir. Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti ,bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti. bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti. bu sitelere erişim veya bu sitelerin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, zarar, ziyan, tazminat, cezai şarttan dolayı sorumlu tutulamaz.

3 ) Bu sitede yer alan tüm unsurlar; sadece bilgi verme amacıyla sunulmaktadır. Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti. bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu, geçerliliğini, bu bilgilerin eksik veya güncel olup olmadığını garanti ve taahhüt etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten, bu nedenle doğabilecek zarardan Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti. kesinlikle sorumlu değildir.

4 )) Bu sitede belirtilen hususlara aykırı hareket eden kişi/kişiler Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti. ’nin doğmuş ve doğacak her türlü zararını tazmin etmekle yükümlü olacaktır.

Gizlilik

1 ) Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti. internet sitesi ziyaretçileri tarafından sitedeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz. Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti. bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

- Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
- Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek.

2 ) Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti. sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Sunagro Kim. Ürtm.Tarım Hayvn. San. ve Tic. Ltd. Şti. Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.